• صفحه اصلی
  • دوره های اموزشی آموزش زبان فرانسه
  • جزئیات دوره آموزشی

جزئیات دوره

دوره آموزش زبان فرانسه

یادگیری یک زبان کافی نیست

برای ثبت نام در دوره آموزشی ابتدا وارد پنل کاربری خود شوید یا در صورت نداشتن پنل کاربری ثبت نام کنید .
ورود ثبت نام

ساعتی 10-12 $
image

شرح

بیش از ۲۲۰ میلیون نفر در تمام پنج قاره به زبان فرانسه صحبت می‌کنند. زبان فرانسه زبان اصلی ارتباطات بین‌المللی است. بعد از زبان انگلیسی، زبان فرانسوی دومین زبانی است که مردم جهان تمایل به یادگیری آن دارند و همچنین ششمین زبان از لحاظ وسیع بودن در دنیا است. ـ شرکت در کلاس بدون محدودیت سنی

نظر دانشجویان

image
کاربر مهمان

Zohreh Ebrahimi : Perfect

image
کاربر مهمان

zohrehebrahimi: خانم هیرمند از شاهکار های موسسه شما هستن،دست گلشون درد نکنه من بسیار خرسندم که دختر معلم با تجربه و مسئولیت پذیری مثل خانم هیرمند داره،هرچی از ایشون بگم کم گفتم🌺💖

image
کاربر مهمان

zohrehebrahimi: من بسیار خوشحالم که با موسسه learnovinآشنا شدم.دختر من قبل از خانم هیرمند معلم حضوری خصوصی داشت ولی خانم هیرمند با تجربه و صبری که دارند بازدهی دخترم را چند برابر کردن.به نظر من یکی از شاهکارهای موسسه شما هستن.دست گلشون درد نکنه.

image
کاربر مهمان

Amir Afshar, Elsa Afshar: Ms. Memarian is a great teacher but at the same time she has established a very friendly relationship with Elsa. Elsa enjoys her French classes very much and is in very good mood after the classes.

image
کاربر مهمان

نوشا سلحشور: عالي

image
کاربر مهمان

Azadeh Haidari : عاطفه جون مربی بسیار صبور،خوش اخلاق و مودبی هستند. ایشون با درایت و ارتباط خوبی که با فرزند من آرتمیس برقرار کردند یادگیری زبان فرانسه را براش خیلی لذت بخش کردن. ممنونم از حسن اخلاق و برخورد مثبت عاطفه عزیز.

image
کاربر مهمان

الهام: مفید ،پر انرژی، مثبت، صبور، پشتیبانی خوب،

image
کاربر مهمان

smallpersianlibrary: خیلی خوشحالم دخترم با معلم خوبی مثل عاطفه خانم کلاس فرانسه داره و کلاس با ایشون رو به خانواده ها پیشنهاد میکنم.

image
کاربر مهمان

saraardeshir61: یکی از بهترین مدرس های فرانسه هستن. پسر من خیلی پیشرفت کرده امیدوارم همیشه در کارشون موفق باشن و ممنونم از این موسسه برای داشتن همچین مدرس موفق و کوشایی.👏👏👏👏👏

image
کاربر مهمان

zg_1011: با تشكر از خانم عاليان. با وجود برنامه فشرده حداكثر همكاري براي در اختيار گذاشتن زمان مناسب را براي ما فراهم كرده اند. بسيار دقيق و بر برنامه ريزي منظم و تدريس عالي.

image
کاربر مهمان

Bita.lotfi: جدی در کار و باتجربه. دخترم حدود دو سالی است که با ایشون کلاس داره و پیشرفت قابل توجهی در درس فرانسه داشته. متشکرم از خانم عالیان:)

image
کاربر مهمان

alireza.kazemipour : ما در طول یکسال و اندی گذشته نهایت رضایت رو از خانوم عالیان داشتیم . هم به لحاظ دانش فرانسه، توانایی اموزش و نظم و در عین حال انعطافشون بسیار قابل تحسین بوده.

image
کاربر مهمان

نسا احمدی: خانم عالیان بسیار در کارشون جدی هستن و پسر من بسیار مشتاق به یادگیری فرانسه هست بعد از گذشت ۲ سال ، ممنونم از زحمات ایشون

  • دانشجویان:20+
  • مدت و زمان کلاس: اختیاری
  • موسسه : Learnovin Online Academy
  • موضوع: زبان
  • سطح: مبتدی ـپیشرفته ــ(TEF)
  • زبان: انگلیسی ـ فارسی
  • دوره محبوب : بله
  • مشاهده نمونه ها